MANUEL DIRECTORY kayIT & ÜcretsIZ DIRECTORY KAYIT

Web siteniz için tek yönlü link oluşturalım.
Sitenizi SEO uyumlu directorylere kaydedelim.

Arama motoruna kayıt , başvuru kabulu artık önce directorylere kayıt işlemi şekline dönüşmektedir. Mükemmel bir web sitesine, en son teknoloji ile donatılmış bir e-ticaret işletimine veya mükemmel grafik dizaynına sahip olabilirsiniz. Fakat bunların tamamından daha önemli olan şey artık hangi SEO firması ile çalıştığınızdır. Bir çok SEO firması listesi ile karşılaşmışsınızdır ve size directorylere kayıt vaati vermektedirler. Bunlar ise otomatik kayıtta, program ile yapılan directory siteleridir. Bu tür açık dizinlerde,index listesine girmek 3-12 ay arası değişmekte; ilk sayfaya gelmek ise 12 ayı bulmaktadır.

 

Arama Motoru

Arama Motoruna yapılan kayıt ise, Google ,Yahoo gibi büyük sitelerin bu linkleri bulabilmeleri 12-24 ay arasında değişmektedir. Fakat bunların tamamı doğru yerlerde linklerinizin yayınlanmasını sağlayabiliyorlarmı Google'nin sahip olduğu gelişmiş LSI sistemi birçok link listeleri arasında ilişkileri tespit edebilmektedir. Hemen hemen tüm SEO firmaları ve webmasterler için en geçerli metod web içerikleri ve metinsel anlatımları forward etmektir. Fakat bizim kayıt sistemimiz tamamen 'ilişkili' bağlantılar kurmaktadır ve bu şekilde kaynaklarınızın ve zamanınızın boşa harcanmasını engellemiş oluyoruz.Bizim sahip olduğumuz directory kayit sistemi ile tamamen sektörünüz ile alakalı linklemeler yapılacağından emin olabilirsiniz. Tüm directoryler gerçek linklemer için özenle seçilmektedir. Hangi büyük arama motoru olursa olsun bir directoryden indexleme aldığında mutlaka kategorisine ve belirli standartlarına uyumluluğunu kontrol eder. Size sunacağımız directorylerin bu kriterlere uyumlu olduğundan ve hiçibir arama motorunun kara listesine girmemiş olduğundan emin olabilirsiniz. Servisimizin bir başka farklı yönü ise linklerinizin tek yönlü olması ve sizin reciprocal(link değişimine) ihtiyacınızın olmamasıdır. Dünyadaki büyük otomatik Arama Motoru kayıt öncesi backlink ihtiyacınuzı ; garantili ,sponsor ve free directory ve web sitelerine kaydınızı yaparak bu konuda ki ihtiyaçlarınızı, eleman ihtiyacınız olmadan yapıyoruz.

 

MANuel kayIT AyrIntIlarI

- Tüm directorylere manuel kayıt yapıyoruz. Ekibimiz özel olarak bu konuda eğitilmiştir.
- Linkleriniz tek yönlü olarak oluşturulmaktadır reciprocal link gerektirmez. Zaman kaybi olusturmaktadır. Her linkden once yayınlanması ,FTP bağlantısı vs. nedeniyle bu tur çalışmamız yoktur.
- Mesai saatleri içerisinde, 09-17 arası teknik destek vermekteyiz.
- Her link kaydından sonra mail adresinize ilgili directory sitesinden otomatik rapor maili gelmektedir.Bu her kayıt sonrası günlük olarak gelmektedir.
- Kayıt yaptığımız directory siteleri büyük arama motorlarına uyumlu ve kategorize edilmiştir.
- ÖDEMELİ directory sitelerimizin kategorileri her meslek gurubuna göre ayrı ayrı ve zengin çeşitlidir.

 

ÖDEMELİ directory

sitelerimiz bu nedenle 3 değişik link kayıt sistemine göre uygun tasarlanmıştır.

- Tüm kayıt işlemimiz el ile yapıldığından, otomatik kayıt yapan programlar gibi rapor gönderimi toplu değil her siteden ayrı ayrı gelmektedir.

- ÜCRETSİZ - BEDAVA manuel kayıt yaptığımız web siteleri için linkinizin yayınlanma süresi 90 ile 120 gün arasında değişmektedir.

- Sadece Ödemeli Directory sitelerinde linkinizin yayınlanma garantisi vardır. Dünyadaki Büyük İndex sitelerine , halk arasında bilenen şekli Arama Motoruna Kayıt , otomatik kayıt kabul eden dizinler-directory siteleri haricindeki, aynı katagorideki binlerce firma yerine ,çok daha çabuk yakalanan PHPLD directory LİNKS siteleri, Google ve Yahoo gibi arama motoru kayıt sisteminde daha değerli olanlardır. Çünkü daha çabuk linkler crawl olup indexe alınır.

Hizmet Listesi

Web Design-Dizayn
Web Tasarımı & SEO
HTML5 & CSS3 Sablonlar
Arama Motoru Optimizasyonu
Bayi-Web Hosting Services

Seo Servisimiz

  • Arama Motoru Optimizasyonu
    Website Dizayn,Hosting servisi
    Mobil Phone: kontak sayfasinda
    Normal Phone:kontak sayfasinda
    E-mail: kontak sayfasinda

Anahtar teslimi web site

Istek halinde; müşteri sadece domain adını belirleyip, Statik ; CSS veya HTML SİTE tasarımı, web hosting ve Ful Optimizasyon